معرفی صنعت رایان پارس:

شرکت تولیدی بازرگانی صنعت رایان پارس، با سابقه ۲۵ ساله در زمینه تامین و توزیع انواع باتری های سیلد لید اسید سربی VRLA در سطح کشور فعالیت می نماید.

در راستای پیروی از بیانات مقام معظم رهبری در سال رونق تولید، این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه تولید باتری های سیلد و ژل نموده است و در این خصوص با دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت تولیدی ملی خود را آغاز نموده است.

شرکت صنعت رایان پارس جهت تکمیل سبد محصولات و زنجیره تامین تمامی بخش های مرتبط با تولید کامل باتری های سیلد اسید با در اختیار گرفتن خط تولید باتری های سیلد سرب اسید تامین این محصول استراتژیک را با کیفیتی فراتر از استاندارد های موجود در کشور و مطابق با استاندارد های بین المللی آغاز به کار نموده است.

راه اندازی خط تولید صنعت رایان پارس:

شرکت صنعت رایان پارس در ابتدای سال ۱۳۸۲ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و تهران تاسیس شده و تیم موسس و مجری این شرکت دارای بیش از ۲۰ سال تجربه درخشان در صنعت مخابرات و قدرت کشور می باشد. از مزیت های این شرکت، بهره مندی از نیروی انسانی بسیار متخصص در سرتاسر زنجیره ارزش تامین کالا و خدمات می باشد.

خط تولید در سال ۱۳۹۴ با الهام از خطوط تولید شرکت های صاحب نام همراه با تحقیقات علمی و پیگیری مستمر یک تیم خبره فنی و صنعتی راه اندازی و تولید باتری های سیلد سرب اسید در داخل کشور را آغاز نموده است.

باتری هایی از این دست، در بازار فعلی با سهم ساخت داخل بیش از ۷۰% در تامین و تولید همه اجراء و روند نیاز تکمیل باتری برای تکمیل به دست مصرف کننده محقق شده است.

لیکن مزیت رقابتی و متفاوت شرکت صنعت رایان پارس در این امر می باشد که، این خط در حال حاضر قادر است تمامی اجزاء و فرآیندهای تولید باتری را مطابق با درخواست و بر اساس پارامتر هایی همچون شرایط اقلیمی و دمای محیطی و نحوه جریان کشی از باتری به انجام رساند.

استاندارد ها و گواهینامه های کیفی و فنی:

باتری صنعت علاوه بر دارا بودن تأییدیه فنی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و دریافت گواهی COC در مرحله واردات، تنها باتری موجود ایران است که ٩ استاندارد جهانی و گواهینامه کیفیت ISO9001, ISO9002, ISO14001, ISO18001 و OHSAS را به خود اختصاص داده است.

 این باتری ها همچنین منطبق بر استانداردهای بین الملی IEC60896-21.2 می باشد. بعلاوه از معدود باتری هایی می باشد که موفق به اخذ استانداردهای EAROBAT, BS, GB, JIS, VDS, CE, UL گردیده است.

مزایای باتری صنعت رایان پارس:

یکی از مزیت های باتری صنعت رایان پارس نسبت به سایر باتری ها استفاده از سرب با خلوص بالا آلیاژی مناسب که در خط تولید برای تمامی آمپرها مورد استفاده قرار می گیرد. رعایت کیفیت سرب فقط در تعداد اندکی از کمپانی ها مورد استفاده قرار گرفته و بسیاری از کمپانی ها از سرب های بازیافت شده استفاده می کنند که همین امر باعث می گردد باتری های صنعت رایان پارس با ۱۰ تا ۱۲ سال طول عمر به بازار جهانی عرضه گردد؛ در صورتی که باتری هایی با سرب غیر معدنی دارای طول عمر مفید ۵ سال می باشد. (این موضوع در سوابق کمپانی صنعت رایان پارس در کشور جمهوری اسلامی ایران ثابت شده است و حتی قابل استعلام نیز می باشد).

کیفیت بالای مواد مصرفی:

سرب مصرفی در باتری صنعت رایان پارس تولید کشور کانادا می باشد؛ این سرب ١٠۰% آنالیز شده و ضدخوردگی است. شایان ذکر است کشور کانادا یکی از بهترین تولیدکنندگان سرب در جهان می باشد.

تخلیه خودکار گاز تولید شده در باتری:

باتری صنعت رایان پارس دارای سیستم درزبندی و آزادسازی گاز تولید شده می باشد. این سیستم از احتباس گاز اضافی در باتری جلوگیری می نماید و عمر مفید باتری را افزایش می دهد.

سیستم تخلیه خودکار:

باتری صنعت رایان پارس دارای تخلیه خودکار حداقلی می باشد که در صورت عدم استفاده از باتری (بیش از شش ماه) فقط ۱۵% از ولتاژ خود را از دست می دهد و در صورت ٢ ساعت شارژ مجدد، این ولتاژ از دست رفته جبران می گردد.

استفاده از مس در قطب ها:

باتری صنعت رایان پارس به علت استفاده از مس در سر قطب ها، دارای رسانایی بهتر و استقامت بیشتر می باشد و در مقابل دفعات باز و بسته شدن پیچ قطب ها استحکام بالایی دارد.

قیمت مناسب:

شرکت صنعت رایان پارس رایان پارس به دلیل احترام به حقوق مصرف کننده همواره سعی خود را بر آن داشته که با وجود کیفیت بالای محصولات خود، با در نظر گرفتن حداقل سود ممکن و پایین آوردن هزینه های جانبی نسبت به سایر باتری های موجود در بازار قیمت مناسب تری را ارائه نماید.

 انطباق با شرایط آب و هوایی:

باتری صنعت رایان پارس در تمام شرایط آب و هوایی کشور قابل استفاده است. این باتری با دمای متعارف محیط سازگار بوده و از نظر شارژ و دشارژ، قابلیت انطباق با آب و هوا و رطوبت محیط کاری را دارا است.

 

خدمات پس از فروش:

شرکت صنعت رایان پارس دارای یکی از سریع ترین و قوی ترین سیستم های خدمات پس از فروش در ایران می باشد که در هر نقطه از کشور در کمترین زمان ممکن ارائه می گردد. این خدمات که شامل تعویض باتری ، ارسال باتری یدک جهت جایگزینی تا زمان بررسی علت مشکل و سایر خدمات مرتبط می باشد، در تهران و در شهرستان های دارای نمایندگی، ظرف ۲۴ ساعت انجام می شود.

مطابقت با خواست و نیاز مصرف کننده:

باتری صنعت رایان پارس با توجه به تنوع، در آمپر ساعت ها و ابعاد و اوزان، نیازهای متفاوت مصرف کننده را برآورده می نماید. لازم به ذکر است کلیه باتری ها دارای دو تاریخ تولید می باشند که یکی به صورت حک شده و دیگری به صورت چاپ در جلوی باتری قرار دارد.

استاندارد بودن نوع بسته بندی:

بسته های حاوی باتری دارای بندکشی می باشد که به راحتی قابل حمل است و یونولیت اطراف باتری باعث می شود باتری در هنگام حمل آسیب ندیده و از ایمنی کامل برخوردار گردد.