شرکت تولیدی بازرگانی صنعت رایان پارس، با سابقه ۲۵ ساله مفتخر به کسب 9 گواهینامه در زمینه تامین و توزیع انواع باتری های سیلد لید اسید سربی VRLA و یو پی اس در سطح کشور گردیده است.

شرکت صنعت رایان پارس در ابتدای سال ۱۳۸۲ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و تهران تاسیس شده و تیم موسس و مجری این شرکت دارای بیش از ۲۰ سال تجربه درخشان در صنعت مخابرات و قدرت کشور می باشد. از مزیت های این شرکت، بهره مندی از نیروی انسانی بسیار متخصص در سرتاسر زنجیره ارزش تامین کالا و خدمات می باشد.

خط تولید در سال ۱۳۹۴ با الهام از خطوط تولید شرکت های صاحب نام همراه با تحقیقات علمی و پیگیری مستمر یک تیم خبره فنی و صنعتی راه اندازی و تولید باتری های سیلد سرب اسید در داخل کشور را آغاز نموده است.

باتری هایی از این دست، در بازار فعلی با سهم ساخت داخل بیش از ۷۰% در تامین و تولید همه اجراء و روند نیاز تکمیل باتری برای تکمیل به دست مصرف کننده محقق شده است.

لیکن مزیت رقابتی و متفاوت شرکت صنعت رایان پارس در این امر می باشد که، این خط در حال حاضر قادر است تمامی اجزاء و فرآیندهای تولید باتری را مطابق با درخواست و بر اساس پارامتر هایی همچون شرایط اقلیمی و دمای محیطی و نحوه جریان کشی از باتری به انجام رساند.

9 گواهینامه در زمینه تولید باتری و یو پی اس  صنعت رایان پارس:

  1. نشان استاندارد ملی ایران
  2. پروانه بهره برداری از خط تولید باتری های سیلد لید اسید سربی
  3. گواهینامه انطباق پذیری آزمون عدم اشتعال پذیری جلد باتری
  4. گواهینامه تامین کنندگان صلاحیت دار از شرکت ارتباط هوشمند (رایتل)
  5. پروانه صلاحیت همکاری سامانه مدیریت تامین کالا (سمتا)
  6. گواهینامه عضویت در سندیکای صنعت برق
  7. گواهینامه عضویت در انجمن تولید کنندگان باتری
  8. گواهینامه عضویت در انجمن تولید کنندگان یو پی اس ایران
  9. گواهینامه عضویت در انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ایران