در این بخش به 9 ویژگی برتر شرکت تولیدی بازرگانی صنعت رایان پارس در زمینه تامین و توزیع انواع باتری های سیلد لید اسید سربی VRLA می پردازیم.

شرکت صنعت رایان پارس در ابتدای سال ۱۳۸۲ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و تهران تاسیس شده و تیم موسس و مجری این شرکت دارای بیش از ۲۰ سال تجربه درخشان در صنعت مخابرات و قدرت کشور می باشد. از ویژگی های این شرکت، بهره مندی از نیروی انسانی بسیار متخصص در سرتاسر زنجیره ارزش تامین کالا و خدمات و تولید باتری صنعت می باشد.

خط تولید در سال ۱۳۹۴ با الهام از خطوط تولید شرکت های صاحب نام همراه با تحقیقات علمی و پیگیری مستمر یک تیم خبره فنی و صنعتی راه اندازی و تولید باتری های سیلد سرب اسید در داخل کشور را آغاز نموده است.

باتری هایی از این دست، در بازار فعلی با سهم ساخت داخل بیش از ۷۰% در تامین و تولید همه اجراء و روند نیاز تکمیل باتری برای تکمیل به دست مصرف کننده محقق شده است.

لیکن ویژگی و مزیت رقابتی شرکت صنعت رایان پارس در این امر می باشد که، این خط در حال حاضر قادر است تمامی اجزاء و فرآیندهای تولید باتری را مطابق با درخواست و بر اساس پارامتر هایی همچون شرایط اقلیمی و دمای محیطی و نحوه جریان کشی از باتری به انجام رساند.

 9 ویژگی برتر باتری های تولیدی صنعت رایان پارس:

  1. خط تولید پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا
  2. استفاده از سُرب با کیفیت خلوص بالا
  3. عدم استفاده از سُرب بازیافتی
  4. تولید محصولات با طول عمر بالا
  5. استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت
  6. ویژگی سیستم تخلیه خودکار گاز اضافی باتری صنعت
  7. استفاده از مس و نقره در سرپلیت های باتری
  8. انطباق پذیری عالی با شرایط آب و هوایی گوناگون
  9. قیمت مناسب و رقابتی