• صفحه اصلی

 • محصولات

 • نمایندگان فروش

 • اخبار

 • درباره ما

 • تماس با ما


 • بانــــک و دیتــــا سنتــــر

  باتری برای بانــــک و دیتــــا سنتــــر

  پایداری شبکه شما با استفاده از باتری های باکیفیت تضمین می گردد.
  وه صنعت رایان پارس در ساخت و تامین باتری های طراحی شده برایکاربردهای گوناگون در سیستم های بانکی و دیتاسنترها یک متخصص است. سیستم های مورد استفاده در تکنولوژی باید همیشه کارآمد و قابل اعتماد باشند، به این معنی که تامین برق ثابت برای این سیستم ها اولویت بالایی دارد و گروه صنعت دارای راه حل هایی است که این نیازها را برآورده می کند.
  از باتری‌های ریزآمپر گرفته تا باتری های با توان بالا که بانک ها و دیتاسنترها برای فعالیت حساس خود به نهایت قدرت و نیزکیفیت بالا و مطمئن آن نیاز دارد توسط طراحان گروه صنعت تولید گردیده و سازندگان آن برای رفع نیازهای منحصر به فرد نهادهای بانکی و شرکت های IT خود را به اثبات رسانده اند.
  عمر طولانی باتری های صنعت رایان پارس تنوع بالای محصول و باتری هایی با نرخ پاسخگویی بالا (High Rate) باعث شده صنعت باتری و HITACO به عنوان انتخاب اصلی شبکه های بانکی و دیتاسنترها در کشور در نظر گرفته شوند.

  battery

  باتری های مورد نیـــــــاز تولیدکنندگــــان

  تولیدکنندگان تجهیزات رباتیک و اتوماسیون هنگام کار بر روی برنامه های جدید به گروه صنعت رایان پارس توجه می کنند. ما متوجه چالش‌هایی هستیم که سازندگان تجهیزات اصلی هنگام توسعه محصولاتی که نیاز به باتری دارند، چه به عنوان منبع برق اصلی و چه به عنوان نیروی پشتیبان، با آن‌ها مواجه هستند. چه سرعت محدود، نیازهای انرژی منحصر به فرد یا محدودیت های وزن یا شیمی وجود داشته باشد، تیم مهندسین برنامه های کاربردی ما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد تا راهکاری مناسب را برای کاربرد خاص شما پیدا کنند. تعداد زیادی از تولیدکنندگان تجهیزات اتوماسیون و رباتیک در سراسر ایران و خاورمیانه برای ارائه راه حل های باتری از پیش مهندسی شده و سفارشی به گروه صنعت متکی هستند.

  باتری های مورد نیـــــــاز تولیدکنندگــــان

  راه حــــــل های باتری سفـــــــارشــــی

  گروه صنعت رایان پارس با نزدیک به 30 سال تجربه در صنعت باتری، شرایطی را فراهم آورده است که می توانید با خیالی آسوده برای نیازها و برنامه های خاص خود، به تخصص مهندسی و برنامه های کاربردی آن اعتماد کنید.
  چنانچه نمی توانید باتری مناسب برای برنامه خود را از میان طیف گسترده باتری های تولیدی و وارداتی، از باتری های 2 ولت AGM تا باتری های 12 ولت AGM بیابید، یا اگر نیازهای انرژی منحصر به فرد بیشتری دارید، لطفا با کارشناسان فروش تماس بگیرید و مطمئن باشید تیمی پیگیر از مهندسین متخصص برای یافتن بهترین راه حل برای این دسته از متقاضیان، با شما همکاری خواهند کرد.

  راه حــــــل های باتری سفـــــــارشــــی

  نمایندگان صنعت رایــــان پارس

  گروه صنعت، شبکه ای از توزیع کنندگان باتری در سراسر ایران دارد.

  دفتر خدمات پس از فروش صنعت رایان پارس به صورت یک واحد مجزا، با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان با تجربه و زبده در صنعت برق کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد.

  ارتبــــاط با کارشــــناس

  اگر برای انتخاب باتری مناسب به کمک نیاز دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید

  کارشناسان مجرب و آموزش دیده ما بسیار خوشحال خواهند شد به شما کمک کنند.