9 ویژگی باتری تولیدی شرکت صنعت رایان پارس

صنعت رایان پارس

در این بخش به 9 ویژگی برتر شرکت تولیدی بازرگانی صنعت رایان پارس در زمینه تامین و توزیع انواع باتری‌های سیلد لید اسید سربی VRLA می‌پردازیم.

شرکت صنعت رایان پارس در ابتدای سال ۱۳۸۲ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و تهران تاسیس شده و تیم موسس و مجری این شرکت دارای بیش از ۲۰ سال تجربه درخشان در صنعت مخابرات و قدرت کشور می‌باشد. از ویژگی‌های این شرکت، بهره مندی از نیروی انسانی بسیار متخصص در سرتاسر زنجیره ارزش تامین کالا و خدمات و تولید باتری صنعت می‌باشد.

خط تولید در سال ۱۳۹۴ با الهام از خطوط تولید شرکت‌های صاحب نام همراه با تحقیقات علمی و پیگیری مستمر یک تیم خبره فنی و صنعتی راه اندازی و تولید باتری‌های سیلد سرب اسید در داخل کشور را آغاز نموده است.

باتری‌هایی از این دست، در بازار فعلی با سهم ساخت داخل بیش از ۷۰% در تامین و تولید همه اجزا و روند نیاز تکمیل باتری برای تکمیل به دست مصرف کننده محقق شده است.

برتری و مزیت رقابتی محصولات عرضه شده توسط شرکت صنعت رایان پارس را می‌توان، اجرای تمامی فرآیندهای تولید باتری براساس پارامترهای درخواستی که اغلب شامل، شرایط اقلیمی و دمای محیطی و نحوه‌ی جریان‌کشی از باتری را دانست.

 

 9 ویژگی برتر باتری‌های تولیدی صنعت رایان پارس:

  1. خط تولید پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا
  2. استفاده از سُرب با کیفیت خلوص بالا
  3. عدم استفاده از سُرب بازیافتی
  4. تولید محصولات با طول عمر بالا
  5. استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت
  6. ویژگی سیستم تخلیه خودکار گاز اضافی باتری صنعت
  7. استفاده از مس و نقره در سرپلیت‌های باتری
  8. انطباق پذیری عالی با شرایط آب و هوایی گوناگون
  9. قیمت مناسب و رقابتی