• صفحه اصلی

 • محصولات

 • نمایندگان فروش

 • اخبار

 • درباره ما

 • تماس با ما


 • بــــــرق و انــــــــــــرژی

  راهکارهای کاربردی برای تاسیسات و زیرساخت ها

  گروه صنعت رایان پارس مجموعه کاملی از محصولات و راه‌حل‌ها برای توانمندسازی شرکت‌های انرژی و برق، برای دخیره سازی انرژی ارائه می‌دهد.

  زیرساخت تاسیسات برق

  گروه صنعت رایان پارس می‌داند که صنعت برق در سراسر دنیا در حال تغییرات اساسی است که بر همه حوزه‌ها از تولید، انتقال، توزیع و ذخیره‌سازی انرژی تأثیر می‌گذارد. شرکت های آب و برق با چالش های فراوانی مواجه هستند، آنها نیاز به افزایش کارایی، کاهش هزینه ها، بهبود عملکرد زیست محیطی و اطمینان از کارکرد مداوم باتری در شرایط مختلف دارند.

  اکنون بیش از هر زمان دیگری، با افزایش تقاضاهای رو به رشد و زیرساخت های قدیمی، برای دریافت راه حل های مبتکرانه و مقرون به صرفه مواجه ایم تا نه تنها کیفیت و کارایی برق را بهبود بخشیده، بلکه به تغییر این صنعت و هدایت راه به سوی آینده انرژی کمک گردد.

  battery

  برنامه های کــــــاربردی

  مخـــــــابرات

  شرکت های ارائه دهنده خدمات در حوزه مخابرات دارای سیستم ها و تجهیزات مختلفی هستند که در صورت قطع برق به برق پشتیبان باتری نیاز دارند. گروه صنعت رایان پارس طیف گسترده ای از باتری ها را برای کاربردهای حیاتی در صنعت مخابرات از باتری های فرانت ترمینال تا AGM ارائه می دهد. گروه صنعت رایان پارس فقط باتری‌های مخابراتی را تامین نمی‌کند، بلکه راهکارهای ذخیره‌سازی انرژی را برای مدیریت هوشمند انرژی نیز ارائه می‌نماید.

  مخـــــــابرات

  حمـــــل و نقـــــل

  زیرساخت های حمل و نقل برای اقتصاد جهانی حیاتی است و به همین دلیل نیاز به برق 24 ساعته بدون وقفه دارد. سیگنال دهی، کنترل و تجهیزات ارتباطی برای عملکرد قطارها، هواپیماها، قایق‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای ضروری است، و طیف جامع راه‌حل‌های باتری گروه صنعت رایان پارس، انرژی پشتیبان را با هر نوع کاربردی ارائه می‌دهد. باتری های صنعت و HITACO مطابق با بالاترین استانداردها طراحی و تولید می شوند تا کیفیت را برای برنامه های کاربردی مهم حمل و نقل تضمین کنند.

  حمـــــل و نقـــــل

  UPS

  گروه صنعت رایان پارس ارائه دهنده طیف وسیعی از انواع باتری برای UPS از واحدهای رومیزی کوچک تا تاسیسات دیتاسنترهای بزرگ، که برای عملکرد تجهیزات ضروری حیاتی هستند، می باشد. گروه صنعت رایان پارس محصولاتی را ارائه می دهد که به طور خاص برای UPS طراحی شده اند، این باتری‌ها قابلیت کار با هر نوع UPS به عنوان مثال UPS های ماژولار را دارند، به نحوی که می توانند بار مورد نیاز برای هر دستگاه UPS را تامین نمایند.

  UPS

  نفــــت و گــــــاز

  تغییر چشم‌انداز اکتشاف و فرآوری نفت و گاز طبیعی به منبع گسترده‌ای از نیرو نیاز دارد. محیط های سخت با شرایط اقلیمی خاص که غالباً این عملیات‌ها در آن انجام می‌شوند به این معنی است که همیشه دسترسی به برق وجود ندارد و همین امر باعث می‌شود هم شبکه و هم برق ذخیره‌شده پشتیبان ضروری باشد. بسیار مهم است که باتری های باکیفیت مورد استفاده قرار گیرند که بتوانند ضربه، لرزش و محدوده دمایی وسیع را تحمل کند. گروه صنعت رایان پارس طیف گسترده ای از راهکارهای ذخیره سازی انرژی را ارائه می دهد که برای ارائه برق مطمئن و ایمن در سخت ترین محیط ها طراحی شده اند.

  نفــــت و گــــــاز

  انـــــرژی های تجــــدید پذیــــر

  گروه صنعت رایان پارس به طور مداوم مجموعه راه حل های ذخیره انرژی خود را بهبود بخشیده و فناوری های جدیدی را برای رفع نیازهای فنی و زیست محیطی مورد نیاز برای انرژی های تجدیدپذیر توسعه می دهد. طیف گسترده ای از باتری های گروه صنعت رایان پارس برای کاربردهای ذخیره انرژی به طور خاص مهندسی شده اند تا عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را حتی در سخت ترین محیط ها ارائه دهند.

  انـــــرژی های تجــــدید پذیــــر

  نمایندگان صنعت رایــــان پارس

  گروه صنعت، شبکه ای از توزیع کنندگان باتری در سراسر ایران دارد.

  دفتر خدمات پس از فروش صنعت رایان پارس به صورت یک واحد مجزا، با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان با تجربه و زبده در صنعت برق کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد.

  ارتبــــاط با کارشــــناس

  اگر برای انتخاب باتری مناسب به کمک نیاز دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید

  کارشناسان مجرب و آموزش دیده ما بسیار خوشحال خواهند شد به شما کمک کنند.