• صفحه اصلی

 • محصولات

 • نمایندگان فروش

 • اخبار

 • درباره ما

 • تماس با ما


 • نفــــــت گـــــاز و پتروشیمـــــــی

  راه حل های باتری برای صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

  گروه صنعت رایان پارس درک می کند که ماهیت صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نیازمند محصولات باتری با کیفیت بالا، قابل اعتماد و ایمن است، همانگونه که اقتصاد و آینده کشور به این صنعت متکی است. اغراق نیست که بگوییم اهمیت تجهیزات این سازمان با مجموعه های عظیم فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و تجهیزات این شرکت های غول آسا که بی وقفه جهت تامین انرژی در کشور فعالیت می کنند، همسطح می باشد.

  گروه صنعت رایان پارس با آگاهی از اهمیت موضوع ایمنی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با استفاده از ABS های مقاوم در مقابل شعله در جلدهای صنعت باتری و هیتاکو (HITACO) توانستند اعتبار ویژه ای در بین مشتریان این حوزه به دست آورد.

  باتــــری های سفارشــــــی

  شرکت های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در سراسر ایران و خاورمیانه هنگام توسعه تجهیزات و زیرساخت های خود با گروه صنعت رایان پارس همکاری می نمایند. گروه صنعت رایان پارس سابقه درخشانی در ارائه باتری های با کیفیت و ایمن برای طیف متنوعی از کاربردهای گوناگون دارد. چه باتری به عنوان منبع اصلی برق و چه به عنوان نیروی پشتیبان برای تجهیزات این صنعت مورد نیاز باشد، تیم مهندسین متخصص ما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد تا مطمئن شوند که راهکار مناسب باتری را برای نیازهای خود دریافت می کنید. شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ در سطح ملی به گروه صنعت رایان پارس برای ارائه راه‌حل‌های باتری پیش‌مهندسی و سفارشی برای خود متکی هستند.

  باتــــری های سفارشــــــی

  راهکـــــار های باتــــری های سفارشــــــی

  گروه صنعت رایان پارس طیف وسیعی از باتری با اندازه‌ها و پیکربندی‌های متنوع را ارائه می‌کند که از تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی پشتیبانی می‌کند. برای آن دسته از برنامه هایی که نیاز به توجه منحصر به فرد دارند، مهندسان متخصص ما می توانند به طراحی، توسعه، آزمایش و ساخت راهکارهای باتری سفارشی برای نیازهای خاص برای هر برنامه ای کمک کنند.برای اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های باتری سفارشی ما امروز با ما تماس بگیرید.

  راهکـــــار های باتــــری های سفارشــــــی

  باتری برای شرایـــــط اقلیمـــــــی خـــــــاص

  گروه صنعت رایان پارس می‌داند که شرکت های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی عمدتاً در نقاط بدآب و هوا و عمدتاً گرم و شرجی فعالیت می کنند. در این راستا واقفیم که چه میزان تجهیزات ارائه شده به این سازمان ها حساسیت و توجه بالایی می طلبد، لذا به دلیل ماهیت ضروری این تجهیزات، کیفیت بالا و قابل اعتماد بودن آنها بسیار مهم است. ما در گروه صنعت رایان پارس طیف گسترده‌ای از راهکارهای باتری را برای تمام بودجه ها، نیازهای انرژی و مناسب برای هر شرایط آب و هوایی ارائه می دهیم.

  باتری برای شرایـــــط اقلیمـــــــی خـــــــاص

  نمایندگان صنعت رایــــان پارس

  گروه صنعت، شبکه ای از توزیع کنندگان باتری در سراسر ایران دارد.

  دفتر خدمات پس از فروش صنعت رایان پارس به صورت یک واحد مجزا، با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان با تجربه و زبده در صنعت برق کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد.

  ارتبــــاط با کارشــــناس

  اگر برای انتخاب باتری مناسب به کمک نیاز دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید

  کارشناسان مجرب و آموزش دیده ما بسیار خوشحال خواهند شد به شما کمک کنند.